0
Tev ir 0 preces grozā

CV SPĒKS

Mācību spēles sākums 26. novembrī

Vai esi kādreiz piedzīvojis situāciju, kad, nosūtot savu CV pat daudziem darba devējiem, joprojām nesaņem atbildi? Iespējams, Tu vienkārši nezini, kā uzrakstīt patiešām labu, pārliecinošu CV un kā prezentēt sevi efektīvi?

CV spēks

Viss ir pavisam vienkārši – Tev ir nepieciešams izstrādāt profesionālu un spēcīgu CV!

15-30 dienas, 8 dažādi CV formāti – izveido sev atbilstošāko!

Apgūsti CV izstrādes un pašprezentācijas prasmes sev ērtā laikā un vietā – no 3 līdz pat 60 minūtēm dienā.

 

Rudīte Nīcgale jau vairākus gadus palīdz cilvēkiem iemācīties, kā veiksmīgāk sevi prezentēt potenciālajam darba devējam un atklāt savu pārliecību, kā arī izveidot profesionālu un saturiski izcilu CV, balstītu uz pieredzi un turpmākajiem karjeras plāniem.

Atsauksmes

Jekaterina Antonova

Digitālā mārketinga speciāliste

“Pieteicos šim CV projektam, jo es nepratu atainot savu profesionālo darbību. Mana pieredze ir tik raiba, ka nemācēju par sevi uzrakstīt kā par profesionāli un izdalīt pakalpojumus, kurus es piedāvāju. Es esmu pašnodarbināta persona un meklēju nevis algotu darbu, bet gan projektus, kuros varu pielietot savas zināšanas un profesionālās prasmes. Meklējot jaunus projektus, vienmēr bija grūti izteikt to, kā es varu būt noderīga un ar ko varu palīdzēt, jo mana kvalifikācija ir gana plaša. Piedzīvojot “CV spēks” uzdevumus, sakārtojās manas domas un atvērās kopaina, ka mana plašā pieredze ir mans spēks un mana lielākā vērtība. Uzzināju, kā pareizi pasniegt savu darba pieredzi caur dažādiem rakursiem. Sāka veidoties jaudīgi CV formāti. Tie spēcīgi ataino mani kā profesionāli – ir izveidojusies mana digitālā pašprezentācija, vizītkarte ar īsu aprakstu par manu profesionālo atspoguļojumu, jauns CV atbilstoši 2020. gada tendencēm, informācija WEB CV versijā, kā arī spēcīga video pašprezentācija, ar kuru jau pirmajās dienās ieguvu jaunus interesentus! Galvenais rezultāts no šī kursa ir efekts, kas manī darbojas vēl joprojām – man ir profesionāli izstrādāti sevis prezentēšanas formāti gan digitālā formātā, gan klātienes prezentācijā. Par to saku lielu paldies!”

Jolanta

Datu analītiķe, eksperte

“Svarīgākais, ko man deva izaicinājums – iespēju iepazīt sevi no jauna un iemācīties cienīt sevi kā speciālistu. Neslēpšu, sākumā doma par darba meklējumiem mani iedzina bailēs un lika šermuļiem skriet pār kauliem – kam tad es esmu vajadzīga? Ko es tā īsti protu? Kur mani ņems? Papildus tam visam – profesionālā izaugsme man bija kļuvusi vienaldzīga, es nejutu neko. Bija sajūta – kā ir, tā ir – neko darīt, gan jau es kaut kā. Un tas bija mans galējais lūzuma punkts. Līdz VIPCV programmai es biju ‘’korķis visām pudelēm”, pieņēmu jebkuru uzdevumu, pat ja tas nemaz nebija manā pienākumu sarakstā. Darīju visu, ko man lūdza – nešķirojot! Tikai pateicoties Rudītei es sapratu, ka tā es sevi tērēju. Un tas viss tādēļ, ka manī mīt bailes un nedrošība – pavadījusi tik daudzus gadus vienā uzņēmumā, es neredzēju sevi kā vērtību, es redzēju sevi kā ‘’mēbeli”. Ejot cauri izaicinājuma uzdevumiem, es sapratu – Hei! Es neesmu nekāda mēbele! Es esmu vērtība! Līdz ar šo atziņu izgaisa arī drūmās domas. Tagad man ir vēlme ātrāk sakārtot savas profesionālās kompetences un iet uz priekšu. Man nostrādāja tieši tas, ka programma sākas nevis ar ‘’ideālo” CV, bet ar to, ka sakārtojam sevi, pirms rakstām CV. Sapratne par to, kur esmu dzīvē, kurp vēlos doties no jauna iededza manu iekšējo dzirksteli. Tagad jaunā darba meklēšanas procesā es jūtu prieku un gandarījumu. Tieši to, kas man sen bija trūcis!”

KĀRLIS

Mācību kursa "CV spēks" dalībnieks

“Rudīte mācību kursā “CV spēks” palīdzēja saprast un definēt vēstījumu, ko man nodot savam potenciālajam darba devējam – kas man patiešām izcili padodas; kas manā darba pieredzē ir tas, par ko šodien uzņēmēji ir gatavi maksāt naudu, un kā man to visu labāk pasniegt. Es ieguvu nesatricināmu pārliecību par savu iekšējo spēku.”

0
dalībnieki
0
Valstis
0%
Iesaka mūsu mācības draugiem
0
Gadu pieredze

TRENERE RUDĪTE NĪCGALE

CV izstrādes eksperte

Rudīte 13 gadu garumā strādāja darbinieku atlasē un saskārās ar acīmredzamu faktu – CV ir neticami spēcīga ietekme uz darba meklējumiem.

Tas, vai potenciālais darba devējs saskatīs Tevī potenciālu un piemērotību, ir patiesi atkarīgs no CV satura kvalitātes!

Veiksme karjeras izaugsmē un darba meklējumos ir tikai un vienīgi Tavās rokās. Uzzini, kā izveidot savu CV, lai darba devējs Tevi pamanītu!

 

CV parāda Tavu vērtību un piemērotību darbam. Tev ir jāzina, kādam uzņēmumam Tu sūti savu CV, kādus akcentus tajā izcelt un kā vislabāk parādīt savu personību un profesionālās prasmes. Rudīte ir izveidojusi 8 CV modeļus – šajā kursā Tev būs iespēja izvēlēties, kurš no tiem ir Tev piemērotāks, un saskaņā ar to izveidot savu CV!

Kā notiek spēle?

 • 1. PIESAKIES SPĒLEI
  Saņem piekļuvi mācību tīklam 11 humans un iegūsti savu personīgo spēles kabinetu.
 • 2. APGŪSTI UN IZMĒĢINI METODES
  Katru dienu saņem jaunu metodi ar video un materiāliem.
 • 3. IZPILDI UZDEVUMUS
  Katru dienu līdz plkst. 15:00 izpildi uzdevumu un nosūti to mums.
 • 4. ATTĪSTIES
  Pildot uzdevumus, Tu arvien vairāk sapratīsi, kas Tevi interesē un aizrauj.
 • 5. UZKRĀJ PUNKTUS
  Par katru laicīgi izpildīto uzdevumu saņem punktus, kurus vēlāk varēsi pārvērst atlaidē.
 • 6. BONUSS
  Saņem emocionālā intelekta žurnālu ar efektīvām metodēm, kas palīdz darbā, stresa vadībā un komunikācijā no 11humans PAR VELTI!

Ko TU iegūsi spēlē?

Uzzināsi, kurš no 8 CV veidiem ir Tev piemērotāks

 

Nav tāda “pareizā” CV! Tev ir jāzina, kādas stiprās puses un profesionālās iemaņas izcelt savā CV, lai darba devējs saskatītu Tevī vērtību. Mācību procesā Tu izstrādāsi mūsdienīgu un profesionālu CV, kurā akcentēsi visu nepieciešamo.

 

Uzzināsi, kā pārliecinoši prezentēt sevi jauna darba meklējumos

Veiksmīga un pārdomāta pašprezentācija – īstais ceļš uz veiksmi darba meklējumos un karjeras izaugsmē!

Kļūsi zinošāks un elastīgāks jauna darba meklējumos

Uzdevumi palīdzēs labāk izprast savu situāciju un atrast pareizo ceļu sava jaunā darba meklējumos.

Atklāsi, ar kādu pieeju efektīvāk un vieglāk meklēt darbu

Sapratīsi, kā no “lūdzēja” kļūt par savas vērtības un iespēju piedāvātāju.

Dāvanā

Katram dalībniekam 11humans dāvinās emocionālā intelekta žurnālu ar efektīvām darba metodēm, kas palīdz darbā, stresa vadībā un komunikācijā!

Iegūsti spēlē balvu

1. Vieta: Individuāla konsultācija ar treneri Rudīti

Privāta konsultācija 2 stundu garumā

Izvēlies savu spēles veidu:

BITE

Izdevīga un gudra izvēle, ja Tev “termiņi” palīdz izdarīt darbus. 95% dalībnieku ar avataru BITE sasniedz mērķi. Ja neizpildi laicīgi kaut vienu pamatuzdevumu (līdz plkst. 14:59), tad Tevi izslēdz no spēles. Termiņu spēks, BITES čaklums palīdzēs darīt!

ĒRGLIS

Izcila un izdevīga izvēle, ja vēlies spēlēt savā ritmā, jo Tev spēlē būs imunitāte! Dalībniekus ar avataru ĒRGLIS no spēles neizslēdz. Pildi uzdevumus tik ilgi, cik vēlies visa mēneša garumā. Vari spēlēt brīvi kā ĒRGLIS!