LABĀKAIS ES

Mazie soļi uzved kalnā! Tiem, kuri vēlas veidot jaunus ieradumus un turpināt ceļu pretī savam labākajam ES.

LABĀKAIS ES - tā ir iespēja pagarināt piekļuvi izietajai mācību spēlei par 2 mēnešiem un papildus pievienoties ieradumu veidošanas kopienai - atsevišķai spēlei, kas palīdz veidot jaunus ieradumus un turpināt attīstību maziem solīšiem!

Mācību spēles programma

LABĀKAIS ES Tev būs pieejamas 8 dažādas metodes – katru no tām praktizēsi vienas nedēļas garumā sev ērtā ritmā un intensitātē. Šeit nav uzdevumu pildīšanas ierobežojumu – tas, cik daudz laika veltīsi šim procesam, būs Tavā pārziņā!

Vai vēlies pēc spēles turpināt izmantot apgūtās metodes, uzlabot savus rezultātus, ejot vēl “dziļāk”, atklājot arvien jaunas detaļas un strādājot pie savu mērķu sasniegšanas, kā arī komunicēt vienuviet ar līdzīgi domājošajiem un gūt atbalstu vebināros?

Šeit ir tas, ko Tu meklē! LABĀKAIS ES ir kā vienošanās ar sevi – tas palīdzēs veidot jaunus ieradumus, tiekties pēc sava labākā “es” un katru dienu spert soli, kas Tevi attīstīs šajā virzienā. Kļūsti par sevis labāko versiju!

Ko Tu iegūsi, piesakoties LABĀKAIS ES?

Pagarinātu piekļuvi spēlei

Tev tiks pagarināta piekļuve iepriekš spēlē apgūtajām metodēm un uzdevumiem par 2 mēnešiem, lai Tu varētu turpināt atklāt savu potenciālu un strādāt pie mērķu sasniegšanas!

Pieeju atsevišķai, slēgtai spēlei

Saņemsi piekļuvi atsevišķai slēgtai spēlei LABĀKAIS ES, kur vienuviet satiekas visi, kuri piedalījušies 11humans mācību spēlēs – vieta iedvesmai, komunikācijai, ieradumu veidošanai un savu rezultātu uzlabošanai!

Sintēzes uzdevumu praktizēšanu

Turpini pārveidot savus nezināmos, nepiefiksētos, vecos priekšstatus un emocijas uz jaunām!

Grupu konsultāciju reizi mēnesī

Iespēja vienu reizi mēnesī piedalīties grupu konsultācijā un kopā ar treneri izskatīt Tavus individuālos jautājumus (iepriekš piesakoties, vietu skaits ir ierobežots).

Atbalsta vebināru reizi mēnesī

Vienu reizi mēnesī norisināsies tiešsaistes vebinārs, kur saņemt trenera atbalstu un satikt savus domubiedrus.