Mīkstie vāki

€19,99

Latvijā piegāde BEZ MAKSAS!

Grāmatas autors

Zuarguss

Palīdzējis ar motivācijas, "sava darba atrašanas" jautājumiem vairāk kā 33 000 studentu no 40 pasaules valstīm; mācību programmu veidotājs; uzņēmuma "11humans" vadītājs.

Šī grāmata ir ieskats pamata metodēs un principos, lai saprastu, kā dzīvi veidot pēc sev pašam svarīgā un būtiskā.


Dažkārt mums vajag vien nedaudz saprast, ko pamainīt savā darbā vai dzīvē, lai iegūtu labus rezultātus, sajustos pilnvērtīgi savā dzīvē un darbā. Citiem tas, savukārt, var prasīt krietni vairāk laika un enerģijas, taču vienmēr pats svarīgākais ir saprast, no kura gala pie tā ķerties. Kas ir galvenais, lai saprastu, uz kuru pusi savā dzīvē doties un kādas ir manas prioritātes, pēc kā izvēlēties savu darbu, uzņēmumu vai pat profesiju. Tā ir māka veidot savu dzīvi, kas sākas no sevis izpratnes. Jo neviens mums no malas nepateiks, kā tieši darīt. Daudzi, protams, teiks, ieteiks vai pat uzstās, ka jums jādara tieši tā un ne savādāk, bet atbildes, ko tiešām Tev pašam vajag, var būt tikai no Tevis paša. Mums pašiem jāzina līdz niansēm, kas mums ir svarīgi, kas rada jēgpilnības un aizrautības sajūtu, un kādā darbā mēs varam justies piepildīti. Sevis izpratne ir viena no lielākajām dzīves prasmēm, kas ļauj mums sākt veidot dzīvi pēc saviem noteikumiem.

Atsauksmes no cilvēkiem, kas ir apguvuši šīs metodes

Atsauksmes

LIENE VOINA

"Ikdienas rutīnā vairs nespēju sevi sadzirdēt un vajadzēja tādu normālu “kick”, lai sevi sapurinātu. Šīs metodes lika veltīt sev laiku, kas deva iespēju iegūt apslēpto informāciju un sajust sevi, savas vēlmes, lietas, kas man ir svarīgas un ko es vēlos."

ELĪNA VIKŠTRĒMA

“Pateicoties šīm metodēm, es turpinu strādāt ar sevi, esmu atsākusi rūpēties par sevi. Es ieguvu ļoti daudz “tool’us”, kurus izmantot, lai meklētu savu aizraušanos! Šī tiešām ir “cita veida” mācību programma ar lielu pievienoto vērtību - tādu dziļumu, jēgpilnību.”