Jautājumi un atbildes

Kādi kursi ir Mazais Aplis abonentā?

 1. Atgūsti enerģiju: Prakses, kuru laikā vari atslēgt prātu no ikdienas skrējiena, dziļi atjaunot ķermeni! 
 2. Mans Labais Svars (1.- 4. līmenis):16 metodes, kā samazināt svaru veselīgi. Iekļauta Zemapziņas metodika.
 3. Mikrobioms:Mikrobioms mūsu zarnā sastāv no vairākiem triljoniem bakteriju, kurām ir "tiešs kontakts" ar mūsu smadzenēm, nervu sistēmu, visu organismu. Tās nosaka mūsu veselību, pašsajūtu, spēju domāt. Toksisks mikrobioms ir destruktīvs mūsu veselībai. Kursa 1.daļa ir teorētiska, 2.daļa ir ar praktiskiem ieteikumiem. Lektore, nutricoloģe Ieva Krole.
 4. Atrodi Savu Aizraušanos 1.līmenis: zini kā saprast tās nodarbošanās, kas ir Tev piemērotas pat gēnu līmenī;
 5. Atrodi Savu Aizraušanos 2.līmenis: Ja nevari ar prātu, kas ir “man lieta” izmanto padziļinātas metodes, kas ļauj intuitīvi sajust sevi, sev prioritāro. 
 6. Komunikācija: 9 metodes atšķirīgu redzējumu sarunām. Noder gan sarežgītās sarunās, gan ideju vai produktu pārdošanā. 
 7. Labākais Es: 5as universālas ikdienas prasmes vispusīgai attīstībai komunikācijā, apzinātībā, radošumā, komunikācijā.
 8. Apzinātība: vēsturiski fundamentālas prakses miera, Apzinātības un koncentrēšanās attīstībai.
 9. Zemapziņas Valoda (1.- 6.līmenis): 16 metodes kā risināt dzīves svarīgākos jautājumus - attiecības, jēgpilnības sajūtu, komunikāciju u.c. Izproti kā mainīt Zemapziņas uzstādījumus.
 10. Flow: prasme saprast, kas ir tieši Tavas ģenētiski vispiemērotākās aktivitātes, kas atjauno ķermeni, uzlabo veselību.
 11. Transformācija cieņā: vadītās meditācijas, kas ļauj pakāpeniski neapzinātā līmenī jeb Zemapziņā nomainīt iekšējo saspringumu, destrukciju pret sevi un nozīmīgiem cilvēkiem dzīvē uz cieņu, labestību

Kas ir Mazais Aplis un kur var pievienoties? Vai tas ir abonents ar visiem kursiem?

Mazais Aplis ir abonements, kurā pieejami labākie 11humans kursi latviešu valodā. Mazais Aplis studentiem ir pieejama jaunākā informācija, katro otro otrdienu ir koučinga vebināri, reizi trijos mēnešos pārgājieni!

Mani interesē kursi, bet esmu noguris.

Mums ir enerģijas, mentālā un emocionālā stāvokļa uzlabošanai kurss "Atgūsti Enerģiju". 10 līdz 30 minūtes īsas prakses, kurās Tu atslēdz prātu, nomierinies, atgūsti enerģiju. Šis kurss ar visām praksēm ir iekļauts abonentā.

Kur un kādēļ jāpievieno karte, lai pieteiktos uz kursa izmēģinājuma dienām?

Lai pievienotos kursam “Atgūsti Enerģiju'’, pieteikties vari šeit: Abonements tiks aktivizēts 15 dienu laikā pēc pieteikšanās. Ja pēc 15 dienām saproti, ka tev noder šie kursi, prakses, tad turpini abonēšanu. Ja nē, tad atraksti epastā uz info@11humans.com

Kas pienākas kad esmu pieteicies kursa izmēģinājuma dienām?

Kad piesakies izmēģināuma kursam uz 15 dienām, tad tev būs pieejami visi 11humans kursi, kas ir abonementā Mazais Aplis, vebināri, jaunumi un daudz kas cits!

Vai un kā es varēšu atcelt abonementu?

Ja tomēr vēlēsies atcelt abonementu, piekļuvi Mazais Aplis bonusiem, kursiem, vebināriem, tad atraksti epastu uz info@11humans.com

Man neizdodas pievienoties savam profilam/ pievienoties visiem kursiem.

Ja tev ir tehniskas problēmas pievienoties visiem kursiem, droši atraksti epastu uz info@11humans.com

Cik ilgi ir piekļuve kursiem, ja neesmu abonementā?

Lai uzzinātu cik ilgi tev ir vēl piekļuve kādam kursam, lūdzu, atraksti epastu uz info@11humans.com

Kas sagaidāms vebināros?

Vebināros iespējams precizēt sev neskaidros jautājumus, kas saistīti ar mācību procesu, dažādiem tematiem, piemēram, attiecībām, enerģijas trūkumu u.c.

Vai man ir jāmācās katru dienu? Ko darīt, ja nevaru pieslēgties katru dienu?

Pieslēgties kursiem un mācībām vari pēc saviem ieskatiem, sajūtām un laika. Pievienojies un turpini kā jūties labā pašsajūtā!

Kādā secībā labāk iet kursus?

Lasot šos īsos skaidrojumus, es zinu, ka jūs paši radoši varēsiet salikt labāko secību tieši savai situācijai. Te nav aprakstītas visas dzīves situācijas, bet dažas no biežāk sastopamajām.

 1. NOGURUMS. Ja esi fiziski, emocionāli, mentāli noguris - “Atgūsti Enerģiju”. Tas attiecas uz visiem, visās situācijās. Lai mēs labi risinātu kādus dzīves jautājumus, laba pašsajūta, atbalsts ķermenim ir ārkārtīgi svarīgs. Šajā kursā arī sapratīsi vienu no būtiskajiem principiem šajās mācībās - kā atslēgt prātu, relaksēties, dot uzstādījumus ķermenim un Zemapziņai! Ja ir zems enerģijas līmenis, nogurums, pirmkārt, ko vajag izdarīt, ir atjaunoties, atgūt enerģiju. Šīs prakses kursā arī atjaunos organismu, uzlabos un balansēs imūnsistēmas darbību (aktivizējas parasimpātiskā nervu sistēma), ļauj nomainīt mentālo un emocionālo spriedzi uz lielāku relaksētību un mieru. “Atklāj Sava Mikrobioma Noslēpumus” kurss ļaut saprast vai un kādu ēdienu, pārtiku lietot, lai ātrāk varētu atjaunoties, tikt ārā no izdegšanas, prāta spriedzes. No 1000 baktēriju/mikrobu veidiem, kas ir zarnās, ir tādas, kuras var radīt galvassāpes Tavu ēšanas ieradumu dēļ. “Atrodi Savu Aizraušanos” kurss ļaus saprast kā pavairot savā dzīvē tās aktivitātes, kas ļauj ķermenim atjaunoties, dod enerģiju. Jā, Tu nepārlasījies - šajā kursā ir pamata akcents uz to, ka mēs atrodam ne tikai sev labāko darbu dzīvei, bet arī labākos hobijus, nodarbes, atpūtas veidus, kas ir ģenētiski mums vispiemērotākie. Mums ir 10iem, pat 100iem aktivitāšu, kas ātri ļautu ķermenim atjaunoties, bet mums vienkārši tie ir jāpiefiksē.
 2. LIEKAIS SVARS. Vari iet paralēli divus kursus “Mans Labais Svars” un “Atgūsti Enerģiju”, jo ķermenim, kad vēlies veselīgi samazināt svaru, ir ļoti būtiski būt ar “enerģijas rezervi”. Stresa situācijās, lielas slodzes situācijās, ja ķermenim nav resursu, atpūtas, samazināt svaru nozīmē ieiet jo-jo šūpolēs. Parūpējies, lai Tu būtu cik vien iespējams atpūties. Ļoti var palīdzēt “Atklāj Sava Mikrobioma Noslēpumus” kurss, kurš skaidro kā mūsu zarnu mikrobioms ietekmē visus ķermeņa, it īpaši smadzeņu procesus. Tas nozīmē arī kādas izvēles mēs dzīvē izdarām. Apēstais ēdiens caur nervu sistēmu zibenīgi “komunicē” ar zarnām un organisms piekārtojas, domāšana nomainās saskaņā ar ēdienu, ko esam apēduši un kādā stāvoklī ir mūsu mikrobioms zarnās.
 3. STRESS DARBĀ. Iet cauri “Atrodi Savu Aizraušanos” un Zemapziņas Valoda kursiem. “Atrodi Savu Aizraušanos” ļaus labāk saprast par to vai un kas Tev darbā atņem enerģiju (no procesiem), kāds darbs Tevi iedvesmotu. “Zemapziņas Valoda” ļauj strādāt ar dziļākiem blokiem, jo bieži vien mēs dzīvē neesam īstajās vietās tāpēc, ka ir kādi bērnības, jaunības neapzināti, nepiefiksēti Zemapziņas uzstādījumi kā jādzīvo, kas jādara, kā jāizturas, piemēram, pret naudu un vai darbs ir viegls, smags utt.
 4. ATTIECĪBAS AR TUVINIEKIEM. “Zemapziņas Valoda” kurss. Paralēli ļoti jāseko, lai būtu labs enerģijas līmenis. Kad mums ir pazemināta pašsajūta, nogurums, spriedze, attiecības mēdz sarežģīties, jo mēs nemākam sarunās atrast kopēju valodu - mums vienkārši pasliktinās spēja analizēt, būt empātiskiem, “atrast īstos vārdus”. “Zemapziņas Valoda” kursā tiek mainīti vairāki bloki, spriedzes elementi, kas visiem cilvēkiem ir “bagāžā” uz lielāku mīlestību pret sevi un tuviniekiem.
 5. ZEMS PAŠVĒRTĒJUMS. “Atgūsti Enerģiju” un “Zemapziņas Valoda” kursi. Zema pašvērtējuma gadījumā ir tendence iet sliktākos ieradumos, kas samazina ķermeņa pašsajūtu, ved ātrāk emocionālā un mentālā spriedzē. Tāpēc tas ir tik būtiski sekot līdzi savai pašsajūtai.
 6. VESELĪBA. Pirmkārt, atceries, ka Tavs galamērķis būs - atrast sev vislabāko ārstu. Kad es sāku kārtot savu agrāk sāpošo muguru ar “Zempaziņas Valoda” kursa metodiku (piecus gadus nevarēju pie ārstiem atrisināt, ar jogu samazināju sāpes uz pusi, bet lekcijas tāpat dažkārt nevarēju pabeigt), tad pirmā lieta bija - es atradu burvīgu ārstu, kurš tieši man spēja palīdzēt. Man gan bija jāiesaistās un pašam jātiek galā ar psihosomātisko iemeslu (man bija pilnīgi neapzināts aizvainojums uz tuvinieku), bet virziens, “ko man darīt” nāca no ārsta. Tēmā veselība būtiski ir trīs kursi “Zemapziņas Valoda” - dziļo baiļu, baiļu bloku nomaiņa par savu ķermeni; “Atgūsti Enerģiju” - dot signālu Zemapziņai, ka Tev ļoti svarīgi ir atjaunoties, dot ķermenim atbalstu, kā arī vienkārši justies labāk; “Atklāj Sava Mikrobioma Noslēpumus” - personīga izpratne kādi ēšanas procesi varētu Tev palīdzēt sakārtot organismu. Mani savulaik šokēja piemērs - autoimūnās slimības pasaulē izplatās reģionos, kuros ir “fast food” industrija. Mikrobioms ir kā ķermeņa veselības baterija, to vajag mācēt uzlādēt.