Vēlies sajust 11 iedvesmojošu cilvēku spēku?

Esi kopā ar vēl vienu cilvēku un atbalstāt viens otru – ja vienam cilvēkam pievienojas viens domubiedrs, tas ir 11 cilvēku spēks. Viens cilvēks var paveikt brīnumus. Taču, darot kopā, izprotot sevi un pasauli labāk, mēs kļūstam par dzīves spēka mitriķiem.


Mūsu pieredze 11humans sociālajā mācību tīklā 

Mūsu komanda vairāk nekā 1500 dažādās mācībās ir pieredzējusi, kā šo divu cilvēku principu izprašana palīdz cilvēkiem vēl labāk realizēt savus mērķus un sapņus.

Pirmais princips

Lai iegūtu 11 cilvēku spēku, ir nepieciešami tikai divi cilvēki. 1 un 1 kopā ir 11!

Otrais princips

Kāds esi Tu, tāda ir pasaule Tev apkārt. 1=1. Tiklīdz mēs palīdzam sev attīstīties, pilnveidoties un uzlaboties, mēs sākam mainīt arī pasauli sev apkārt!

Lektori

11humans mācībās cilvēki atrod savu aizraušanos vai sapņu darbu, izprot sev piemērotāko attīstības virzienu, atbrīvojas no haosa radīta nemiera un atrod jēgpilnības sajūtu tajā, ar ko nodarbojas dzīvē. Tukšumu nomaina skaidrība – rodas skaidrība, ko darīt turpmāk un kā virzīties tuvāk saviem mērķiem. Taču vēl lielāki brīnumi notiek, kad mums nav jācenšas visu izdarīt pašiem, bet parādās atbalsts no apkārt esošajiem. Ja mēs vēlamies apgūt ķīmiju, tad mēs to darām kopā ar citiem cilvēkiem, kuri arī tajā brīdī mācās ķīmiju. Tie, kuri 11 humans sociālajā mācību tīklā vēlējušies atrast savu īsto darbu, aizrautību, kā arī jēgpilnības sajūtu, ir ieraudzījuši domubiedru nozīmīgo spēku un atbalstu. Tāpēc mūsu komanda pēc pieredzes darbā ar tūkstošiem cilvēku var pārliecinoši apgalvot, ka divu cilvēku spēku mēra pēc formulas 1+1 = 11cilvēku spēks. Mēs esam dažādi cilvēki, kuri iet līdzīgus ceļus, cenšoties realizēt savus dzīves sapņus un sasniegt izvirzītos mērķus, bet 11humans mācībās mēs iegūstam viens otra unikālo pieredzi. Katrs to izdara sev ērtākajā veidā. Kāds vēlas mācīties anonīmi, kāds – vairāk palīdzot citiem, cits – vairāk daloties ar savu pieredzi, bet vēl kāds – vairāk novērojot to, ko dara citi. 11humans sociālais mācību tīkls ļauj ikvienam no mums ar savām dažādībām izprast, kā labāk realizēt dzīvē savu potenciālu. To, kas mūsos ir ielikts, bet izglītības sistēma tā vietā, lai to atvērtu, drīzāk apslāpēja, un tieši tādēļ mums jāmācās to atvērt, izprast un piepildīt savā dzīvē.

11humans sociālais mācību tīkls ir izveidots, lai katrā no mums realizētos cilvēcības lielais spēks, kas ļauj piepildīt savu dzīvi ar aizrautību un jēgpilnības sajūtu. Tas dara spēcīgākus mūs pašus un visu sabiedrību, cilvēci kopumā.

Ienāc mūsu sociālajā mācību tīklā 11humans un izmēģini pats!