Efektīvas metodes, kas palīdz uzsākt ceļu pretī savam sapņu darbam!

Mācību spēles “Atrodi savu aizraušanos” 2. līmeni veido metodes, kas palīdz saprast, kādi ir labākie un tieši Tev piemērotākie veidi, kā uzsākt ceļu uz savu sapņu darbu.

ATRODI SAVU AIZRAUŠANOS (2. līmenis)

Izvēlies un sāc sev ērtā laikā!

Vai arī Tev brīžiem ir sajūta, ka ir viegli izdomāt virzienu, kurā lūkoties, vai pat precīzi saprast, ko vēlies darīt, bet to īstenot ir krietni sarežģītāk? Kā nonākt līdz izvirzītajam mērķim, līdz savam sapņu darbam? Mūsos bieži vien ir daudz dažādu baiļu un šaubu, kas traucē vai nu uzsākt pirmos soļus, vai arī turpināt cerību pilno sākumu.

Atsauksmes

23440

DALĪBNIEKI

35

VALSTIS

98%

IESAKA MŪS CITIEM

10

GADU PIEREDZE

Video

Laura mācību spēles laikā precīzi definēja, ko vēlas darīt un kāds ir viņas 15 gadu mērķis. Šo mērķi Laurai izdevās realizēt 2 gadu laikā, kad viņa, pārsteidzot sevi pašu, attapās tādā situācijā, kuru mācību spēles laikā bija pati izplānojusi.

LAURA SARKANĀBOLA

mācību spēles 2. līmeņa dalībniece

Sanda

Ko Tu iegūsi šajā spēlē?

1. Uzzināsi, kā pārvarēt šaubas, lai sasniegtu savus mērķus


Mācību spēles 2. līmenī ir iekļautas padziļinātas metodes, kas palīdz saprast un izzināt, kā pārvarēt šaubas, izvēloties sev vēlamo industriju un darbu, kā arī sperot pirmos soļus ceļā uz to.

2. Noskaidrosi, kā meklēt jaunu darbu, neriskējot ar esošo


Mācību spēles uzdevumi ļaus noskaidrot, kā atrast jaunu darbu, vienlaikus neriskējot ar šī brīža darbu. Kāpēc tas ir svarīgi? Pirmkārt, Tu, iespējams, vēlies pārbaudīt, vai Tevis iecerētā industrija vai uzņēmums ir tiešām Tev piemērots. Otrkārt, ikvienam no mums dzīvē ir svarīga stabilitāte, tādēļ lielas pārmaiņas ir jāveic gudri un pakāpeniski.


3. Plānu un skaidrību, kā ar savām ikdienas izvēlēm virzīties pretī mērķiem

Skaidrs mērķis veido iespējas Tavā dzīvē. Saskaņā ar savu ilgtermiņa mērķi Tu varēsi veidot ikdienas plānu tā, lai ikdienas izvēles ved Tava mērķa virzienā.


4. Atklāsi, kā sevi motivēt, lai ceļš uz savu mērķi sagādātu prieku

Mācību spēles metodes palīdzēs izprast, kā veiksmīgāk motivēt sevi, lai ietu uz mērķi nevis ar sakostiem zobiem, bet prasmīgi izmantojot FLOWus un arī “balvas”, lai “atbalstītu” pats sevi un savu ķermeni.


5. Atbalstu vebināros

Mācību procesa gaitā ir svarīgs atbalsts, tādēļ piedāvājam vebinārus ar treneri, kuros pārrunājam apgūto, kā arī atbildam uz dalībnieku aktuālajiem jautājumiem.


      2. līmenī ne tikai nostiprināsim iepriekšējā līmenī apgūto, bet arī apgūsim un praktizēsim jaunas metodes vēl padziļinātākā līmenī. Šis līmenis ir veidots ar mērķi palīdzēt Tev noskaidrot, kādus soļus spert tālāk, lai sasniegtu iecerēto! 

       Ja Tev pēc 1. līmeņa iziešanas ir palikušas vēl dažas neskaidrības par virzieniem, kuros lūkoties, tad 2. līmenis dos iespēju izprast un precizēt, kas varētu būt Tev aktuālais un būtiskais, kurp doties.

 • Mācību spēle notiek latviešu valodā

Centīgākajiem papildu bonusi

1. vieta

Individuālā konsultācija ar mācību treneri Zuargusu

60 min

Izvēlies savu spēles veidu

Tūkstošiem cilvēku pārbaudīts

Zuarguss Zarmass

Mācību treneris

Strādājis ar vairāk nekā 15 000 cilvēku personīgajā attīstībā.Kā mācību treneris konsultējis un veidojis mācības tādos uzņēmumos kā Swedbank, Circle K, AirBaltic, Citadele Banka, LMT, Bite u.c.

Anna Rozīte

TV raidījumu vadītāja

"No šīm mācībām man vajadzēja konkrētas praktiskās metodes un tehnikas, ko es arī ieguvu. Mācības bija ļoti vērtīgas, turklāt palīdzēja arī tas, ka metodes tika praktizētas kopā ar citiem!"

Kā notiek spēle?

 • 1. Piesakies spēlei


  Saņem piekļuvi mācību tīklam 11humans un izveido savu personīgo spēles profilu.

 • 2. Apgūsti un izmēģini metodes


  Katru dienu saņem jaunu metodi ar video, uzdevumu un materiāliem.

 • 3. Izpildi uzdevumus


  Katru dienu līdz plkst. 15:00 izpildi uzdevumu un iesniedz to mums.

 • 4. Attīsties


  Pildot uzdevumus, Tu arvien vairāk sapratīsi, kas Tevi interesē un aizrauj.

 • 5. Uzkrāj punktus


  Par katru laicīgi izpildīto uzdevumu saņem punktus. Centīgākie spēles noslēgumā šos punktus varēs pārvērst balvā!

Vēlies saprast konkrētus soļus, kā aiziet līdz savam sapņu darbam?