Kā uzlabojuši savas dzīves vairāk

kā 40 000 Latvijas cilvēku!

Kurss
"Zemapziņas Valoda" 1. līdz 6. līmenis

ILZE SEIPULE

"Vēlējos tikt vaļā no blokiem, kas man neļāva virzīties uz priekšu profesionālajā jomā. Šis kurss ir pirmais, kas man bloku saistībā ir iedevis praktiskas metodes! Vērtīgākais man šķita uzdevums "Mērķis", jo tas deva reālu shēmu, kā "preparēt sevi" - izlobīt konkrētā mērķa blokus un aspektus. Tos saprast man bija ļoti vērtīgi. Paldies par kopienas sajūtas radīšanu, šeit ir ļoti brīnišķīga un savstarpēji uzticama atmosfēra!"

SANITA FREIBERGA

"Man pirms kursa bija trauksme par nākotni, nevēlēšanās rīkoties, kā arī neizpratne par to, kas tad īsti ir tas, ko man darīt un kas man patiesi sagādā prieku. Es nebiju gaidījusi, bet šis kurss radīja ļot fundamentālas pārmaiņas manā dzīvē un ir bijusi daudzu fundamentālu jautājumu transformācija."

DACE FREIMANE

"Risināju ļoti sarežģītas attiecības. Sajūta, ka ar Tevi manipulē, izmanto, izgāž dusmas - nav patīkama. Vairākus gadus atpakaļ pat biju uz veģetatīvās distonijas sliekšņa. Man izdevās šo sarežģīto situāciju atrisināt. Šī kursa laikā es ieguvu pārliecību nebaidīties, bet gan uzdrošināties. Tagad, komunicējot ar šo cilvēku, ar kuru iepriekš man bija sarežģītas attiecības, man beidzot IR brīvības sajūta, vairs NAV stresa. Man IR viegli!"

ELĪNA ĻEDŅIKA

"Mērķis, ko nodefinēju sev, uzsākot kursu "Zemapziņas Valoda", bija optimizēt savu svaru. Nebiju pārliecināta, vai zemapziņas vadība var palīdzēt risināt manu situāciju, taču es noticēju, ka tas strādā, kad jau kursa laikā bija pirmie rezultāti. Zemapziņa deva signālu ķermenim, kas īsti nav labi un kā ar to strādāt turpmāk.Kopumā esmu tikusi vaļā no liekiem 6 kg, un es zinu, ka tas ir tikai sākums. Paldies Zurgusam par šīm praksēm, vebināriem un par šo vērtīgo kursu un atbalstu aizraujošajā ceļojumā uz sevis izzināšanu!"

KRISTĪNE RUBIKA

"Esmu kļuvusi pieņemošāka, varu visu nekontrolēt – iepriekš manī bija gana daudz kontroliera un perfekcionistaPateicoties šai metodikai, es iemācījos ieraudzīt sevi, atrast savas bailes un satraukumu iemeslus, kā arī tos mazināt. Šeit iepazinu kolosālus, atvērtus cilvēkus, mēs viens otru bagātinājām ar savu pieredzi. Tas bija fantastiski!"

Īsumā:

Silva: Ļoti ir palīdzējis uzdevums - kā mazināt bailes. Strādāju ar savu trauksmi, ko esmu mēģinājusi risināt ar dažādām metodēm, ieskaitot ārstniecisko elpošanu. Tieši šis sintēzes uzdevums man ir ļoooti palīdzējis. 

Elīna: "Strādāju ar savu sarežģītu attiecību cilvēku - savu omi. Mums ar viņu ir sāpīgas attiecības jau no bērnības, to praktiski nav. Vakar nu jau pavēlu vakarā skatos telefonā - man zvana ome! Mēs jauki aprunājāmies, novēlējām labu naksniņu. Man tas bija pārsteigums - kā tas ir iespējams?! Ir jauki redzēt uzlabojumus savā dzīvē."

Andra: "Pagājušajā nedēļā pasūdzējos, ka nesanāk laiks sev. Padarbojos ar "Zemapziņas vadība" uzdevumiem un šodien mana vīra māte piedāvāja pieskatīt mazo dēlu, lai es varētu izgulēties! Un nākamajās brīvdienās tiku pat pie 2 brīvām dienām. Pateicos par šīm metodēm, jo jau tik īsā laikā ir taustāmi rezultāti!"

Signe Rozenfelde: "Vienmēr ir interesējuši jautājumi par zemapiņu un tās ietekmi uz apziņu, izvēlēm, aktuālajiem notikumiem. Bet tās izpēte un kustināšana mazliet biedēja, tā teikt, ka neuzrok kaut ko briesmīgu un šausminošu. Izrādās, ka ir ļoti labi un efektīvi, ja to dara prātīgi, bez steigas, mierīgi."

Liene Kūliņa: "Sapratu, atnāca atklāsme, ka visus aizvainojumus sevī esmu radījusi es pati. Man palīdzēja vārdi, ka es varēju atļauties tā justies. Šie man bija un joprojām ir kā mana ceļa vārdi, lai noņemtu no sevis vaina sajūtu. Nevis bēgt no šīs sajūtas, kaunēties, bet... strādāt ar to, tad tā aiziet! Paldies par šiem vārdiem! Esmu bezgala pateicīga! ❤️❤️"


Kurss
"Atrodi savu aizraušanos"

Īsumā:

"Pateicoties šim kursam, esmu saskatījusi, kā savus esošos resursus varētu izmantot finansiālai peļņai."

"Pateicoties kursa uzdevumiem, šodien pirmo reizi ģimenei skaļi atklāju savu vēlmi strādāt sociālajā sfērā. Liels bija mans pārsteigums, kad visi vienbalsīgi teica: "Jā, tas ir Tavs!", kaut gan iepriekš par to nebiju runājusi."

"Kursā sapratu, ka radikāli mainīt nodarbošanos arī vecumā 40+ ir iespējams un pat ieteicams. Tu esi kļuvis gudrāks, nosvērtāks un šis patiesi palīdz apzināties savu vērtību un spējas!"

"Pateicoties kursam, uzrakstīju atlūgumu un jau no vakardienas metos iekšā jaunā darbā. Un tas viss, pateicoties šī mācību kursa uzdevumam "Vērtības". Es sapratu savas vērtības. Sapratu, kāpēc esmu stresā, kāpēc man nesanāk. Dzīve paliek skaistāka!"

"Manī bija pārliecība, ka domas, rūpes un uzmanība par sevi tiek uzskatīta kā savtīga un egoistiska. Šis kurss manās acīs šo pilnībā mainīja. Nav jājūtas vainīgam, ja esi ieinteresēts sevī, dari kaut ko sev, kamēr citi par to nedomā. Šo noteikti ikdienā izmantošu savā labā. Vairāk mēģinu sevi apzināties "šeit un tagad", darīt lietas, kas sagādā prieku."

"Šis kurss man nāca īstajā laikā, jo man vairs nebija variantu, ko iesākt ar esošo darbu. Uzdevumi deva iespēju paskatīties uz savu darbu no cita skatu punkta. Šobrīd ar prieku daru savu darbu!"


Mūsu burvīgo studentu pieredze
no vebināriem, kursos un klātienes retrītos


Kurss
"Komunikācija ar sevi un pasauli"

Raimonds Vilciņš: "Visvairāk novērtēju daudzveidīgās praktiskās metodes/paņēmienus veiksmīgu sarunu vadīšanai.Visvairāk novērtēju daudzveidīgās praktiskās metodes/paņēmienus veiksmīgu sarunu vadīšanai. Ļoti vērtīgi bija iegūt šajā mācību procesā ceļa biedru mācībās - sarunas ar spēļu dalībniekiem un savstarpējais atbalsts "rullē" un ļoti palīdz praktizēt metodes mācībās!""

Austra: "Komunikācijā ir jāpadomā, jāsajūt arī pašam sevi.
Šīs prakses palīdzēja šo prasmi attīstīt - lai būtu prasmīgs komunikācijā, parūpējies arī par sevi! 
Vajag prast ieklausīties un veselīgi komunicēt arī ar sevi! Jo ikdienā (darbā) koncentrējoties uz klientu, jāvar parūpēties arī par sevi un savām vajadzībām."

Dace: "Ļoti svarīgs man bija spēt cilvēkiem pateikt delikāti "nē". Sapratu, cik nozīmīgi ir ieklausīties otrā, un tajā pašā laikā palikt savā vērtību sistēmā."

Inna: "Man vislielākais pārsteigums bija par motivācijas stāviem. Ka ar partneri varam būt dažādās motivācijās un tāpēc saruna nerisinās. Izprotot otra motivācijas, mums izdodas izvairīties no pārpratumiem vai nevēlamiem kašķiem."